Izberite svojo državo ali regijo.

Close
Prijava Registriraj se E-naslov:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

FTLX3612M316

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.

pregled izdelka

Številka dela: FTLX3612M316
Proizvajalec / znamka: Finisar Corporation
Opis izdelka TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Podatkovni listi: FTLX3612M316.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 5103 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5103 pcs
Zahtevaj ponudbo
Prosimo, izpolnite vsa zahtevana polja z vašimi kontaktnimi informacijami. Kliknite " SUBMIT RFQ ". Ali nam pišite:Info@Ocean-Components.com
  • Ciljna cena:(USD)
  • Količina:

V kolikor so količine, ki so večje od prikazanih, navedite ciljno ceno.

  • Številka dela
  • ime podjetja
  • Kontaktno ime
  • E-naslov
  • Sporočilo

Specifikacije FTLX3612M316

Številka dela FTLX3612M316 Proizvajalec Finisar Corporation
Opis TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5103 pcs Podatkovni list FTLX3612M316.pdf
Valovna dolžina 1565nm Napetost - oskrba 3.3V, 5V
Serija - Druga imena 1121716
Tip montaže Pluggable, XFP Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1565nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Hitrost prenosa podatkov 9.95 ~ 11.3Gbps Vrsta priključka LC Duplex
Aplikacije Fibre Channel Links

Pošiljka

★ BREZPLAČNA DOSTAVA VIA DHL / FEDEX / UPS, ČE NAROČITE ZNESEK nad 1.000 USD.
(SAMO ZA integrirana vezja, zaščita tokokrogov, RF / IF in RFID, optoelektronika, senzorji, pretvorniki, transformatorji, izolatorji, stikala, releji)

FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 USD osnovna pristojbina za dostavo je odvisna od območja in države.
DHL www.DHL.com Od 35,00 USD osnovna pristojbina za dostavo je odvisna od območja in države.
UPS www.UPS.com Od 35,00 USD osnovna pristojbina za dostavo je odvisna od območja in države.
TNT www.TNT.com Od 35,00 USD osnovna pristojbina za dostavo je odvisna od območja in države.

★ Dobavni čas bo za večino države po vsem svetu potreboval 2 do 4 dni s pomočjo DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Če imate kakršna koli vprašanja glede pošiljke, nas kontaktirajte. Pišite nam info@Ocean-Components.com
FedexDHLUPSTNT

JAMSTVO PO PRODAJI

  1. Vsak izdelek Ocean-Components.com ima garancijsko dobo 1 LET. V tem obdobju bi lahko zagotovili brezplačno tehnično vzdrževanje, če obstajajo težave z našimi izdelki.
  2. Če po prejemu najdete težave s kakovostjo naših izdelkov, jih lahko preizkusite in zaprosite za brezpogojno vračilo, če se lahko dokaže.
  3. Če so izdelki okvarjeni ali ne delujejo, nam lahko vrnete v roku 1 LETA, vse prevozne in carinske stroške blaga krijemo mi.

Sorodne oznake

Podobni izdelki

FTLX3612M319
FTLX3612M319
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na zalogi: 4910 pcs
Prenesi: FTLX3612M319.pdf
RFQ
FTLX3612M315
FTLX3612M315
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na zalogi: 5775 pcs
Prenesi: FTLX3612M315.pdf
RFQ
FTLX2672D333
FTLX2672D333
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G
Na zalogi: 680 pcs
Prenesi:
RFQ
FTLX2471DC031
FTLX2471DC031
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX CWDM 1310NM DFB SFP+
Na zalogi: 335 pcs
Prenesi: FTLX2471DC031.pdf
RFQ
FTLX2672D327
FTLX2672D327
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G
Na zalogi: 757 pcs
Prenesi:
RFQ
FTLX3612M314
FTLX3612M314
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na zalogi: 5463 pcs
Prenesi: FTLX3612M314.pdf
RFQ
FTLX3612M317
FTLX3612M317
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na zalogi: 5063 pcs
Prenesi: FTLX3612M317.pdf
RFQ
FTLX2471DC033
FTLX2471DC033
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX CWDM 1310NM DFB SFP+
Na zalogi: 396 pcs
Prenesi: FTLX2471DC033.pdf
RFQ
FTLX3612M322
FTLX3612M322
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na zalogi: 4357 pcs
Prenesi: FTLX3612M322.pdf
RFQ
FTLX3612M318
FTLX3612M318
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na zalogi: 5493 pcs
Prenesi: FTLX3612M318.pdf
RFQ
FTLX3612M321
FTLX3612M321
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na zalogi: 5856 pcs
Prenesi: FTLX3612M321.pdf
RFQ
FTLX3612M320
FTLX3612M320
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na zalogi: 3989 pcs
Prenesi: FTLX3612M320.pdf
RFQ

Industrijske novice

Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Odprta bo za »vsakogar, ki trenutno uporablja naprave, združljive z Arduino, v okviru projekta obl...
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
Zamenjal bo IBM-ove računalnike, ki se trenutno uporabljajo za upravljanje konstelacije GPS, s sist...
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Pogoji pogodbe Gateway Logistics Services bodo morali SpaceXu dostaviti kritični tovor pod tlakom i...
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika
Naprave naj bi bile primerne za napajanje, kjer je pomembno delovanje z majhnimi izgubami, vključno...
Raspberry Pi quad NAS z Radxa SATA HAT
Dvojna / štirikolesna kapa SATA Penta SATA HAT Dual / Quad SATA HAT je zasnovan za Raspberry Pi 4 i...
Ameriške vesoljske sile sledijo mikro objektom z radarskim nadzorom Space Fence
Sistem bo najbolj občutljiv iskalni radar v ameriški vesoljski nadzorni mreži in naj bi bil sposo...