Izberite svojo državo ali regijo.

Close
Prijava Registriraj se E-naslov:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Fiber Optics - oddajnika Moduli

Priporočeni proizvajalci

Finisar Corporation
- Finisar Corporation (NASDAQ: FNSR) je vodilni svetovni tehnološki vodja podsistemov in komponent z optičnimi vlakni, ki omogočajo hiter prenos glasovnih, video in podatkovnih komunikacij za telekomunikacijske, omrežne, shranjevalne, brezžične in kabelske TV aplikacije. Finisar že 25 let zagotavlja......Podrobnosti
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
- Foxconn Interconnect Technology (FIT) Limited se osredotoča na razvoj, proizvodnjo in trženje elektronskih in optoelektronskih oddajnikov, spojnikov, anten, akustičnih komponent, kablov in modulov za aplikacije v računalnikih, komunikacijski opremi, potrošniške elektronike, avtomobilih, industrijs......Podrobnosti
  • AFBR-709ASMZ AFBR-709ASMZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Opis:TRANSCEIVER
  • ABCU-5730ARZ ABCU-5730ARZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Opis:OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
  • AFCT-5179AZ AFCT-5179AZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Opis:TXRX 125MBD DUPLEX BLACK SC 1X9
  • AFCT-5715LZ AFCT-5715LZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Opis:TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
Formerica Optoelectronics Inc.
- Formerica Optoelectronics Inc. je vodilni proizvajalec optičnih oddajnikov s hitrostjo 100 Gb / s, 40 Gb / s, 25 Gb / s in 10 Gb / s ter 16 Gb / s Fibre Channel / SAS in Optical Bypss Modules. Zagotavljajo vrhunske svetovne rešitve za podatkovne centre, podjetniško IT, industrijski nadzor, omrežno......Podrobnosti
  • TSD-S1CH1-C11 TSD-S1CH1-C11 Formerica Optoelectronics Inc. Opis:TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
  • TSP-S2CK1-Q11 TSP-S2CK1-Q11 Formerica Optoelectronics Inc. Opis:SFP, 1000BASE-ZX, 80KM, -40 85DE
  • TSD-S6KH1-A1G TSD-S6KH1-A1G Formerica Optoelectronics Inc. Opis:SFP, 4.25GBPS -20 85DEGC, 1X, 2X
  • TBS-S1AA1-G11 TBS-S1AA1-G11 Formerica Optoelectronics Inc. Opis:SFP, 100BASE, BIDI, 1310/1550NM,
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Broadcom Limited je vodilni svetovni polprevodniški vodnik, zasnovan na 50 letih inovacij, sodelovanja in inženirske odličnosti. Obsežen portfelj izdelkov Broadcom ponuja več aplikacij na štirih glavnih trgih: žično infrastrukturo, brezžične komunikacije, skladiščenje podjetij in industrijsko in d......Podrobnosti
  • AFCT-5745TPZ AFCT-5745TPZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Opis:TXRX SFF SONET OC48 BAIL SR
  • HFCT-5208M HFCT-5208M Avago Technologies (Broadcom Limited) Opis:TXRX 1X9 622MBIT/S SONET/SDH ATM
  • HFBR-5963LZ HFBR-5963LZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Opis:TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
2,113 related products
FTGN2017P1CUN
FTGN2017P1CUN
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: MOD SFP 1310NM FP SM SOC
Na zalogi: 4213 pcs
Prenesi:
RFQ
SFPPT-SR3-01
SFPPT-SR3-01
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: SFPPT, 10GB-S 850NM MULTI-MODE S
Na zalogi: 1670 pcs
Prenesi: SFPPT-SR3-01.pdf
RFQ
FTLX3971MTC44
FTLX3971MTC44
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM XFP
Na zalogi: 114 pcs
Prenesi:
RFQ
TSD-S1CH1-C11
TSD-S1CH1-C11
Proizvajalci: Formerica Optoelectronics Inc.
Opis: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Na zalogi: 4816 pcs
Prenesi: TSD-S1CH1-C11.pdf
RFQ
HOD2135-142/GBA
HOD2135-142/GBA
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: INFRARED PRODUCTS SINGLE FIBER
Na zalogi: 5711 pcs
Prenesi: HOD2135-142/GBA.pdf
RFQ
BB-808-38228
BB-808-38228
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Opis: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Na zalogi: 183 pcs
Prenesi: BB-808-38228.pdf
RFQ
FTLX3971MTC46
FTLX3971MTC46
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM XFP
Na zalogi: 118 pcs
Prenesi:
RFQ
FTLX3871DCC34
FTLX3871DCC34
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 15XXNM SFP+ LC
Na zalogi: 118 pcs
Prenesi: FTLX3871DCC34.pdf
RFQ
FTLX3912M343
FTLX3912M343
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Na zalogi: 4381 pcs
Prenesi: FTLX3912M343.pdf
RFQ
FTLX3971DTC48
FTLX3971DTC48
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML APD XFP
Na zalogi: 119 pcs
Prenesi:
RFQ
FWLF1632R44
FWLF1632R44
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Na zalogi: 4347 pcs
Prenesi: FWLF1632R44.pdf
RFQ
TSP-S2CK1-Q11
TSP-S2CK1-Q11
Proizvajalci: Formerica Optoelectronics Inc.
Opis: SFP, 1000BASE-ZX, 80KM, -40 85DE
Na zalogi: 666 pcs
Prenesi: TSP-S2CK1-Q11.pdf
RFQ
FTLF1323P1WTR
FTLF1323P1WTR
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX X2 155 MB/S 1310NM
Na zalogi: 5475 pcs
Prenesi:
RFQ
FWLF163244
FWLF163244
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Na zalogi: 167 pcs
Prenesi: FWLF163244.pdf
RFQ
BB-808-38125
BB-808-38125
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Opis: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Na zalogi: 528 pcs
Prenesi: BB-808-38125.pdf
RFQ
FTLX3871DCC57
FTLX3871DCC57
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 15XXNM SFP+ LC
Na zalogi: 90 pcs
Prenesi: FTLX3871DCC57.pdf
RFQ
FTLX4213J3L710
FTLX4213J3L710
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM CML 2X20GHZ APD XFP
Na zalogi: 34 pcs
Prenesi: FTLX4213J3L710.pdf
RFQ
AFCT-5745TPZ
AFCT-5745TPZ
Proizvajalci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX SFF SONET OC48 BAIL SR
Na zalogi: 5139 pcs
Prenesi: AFCT-5745TPZ.pdf
RFQ
FTLQ7181EALA
FTLQ7181EALA
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: OPT TXRX 4X10G CWDM DFB CFP LC
Na zalogi: 5906 pcs
Prenesi:
RFQ
FTLX3671MTC36
FTLX3671MTC36
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: 15XXNM DWDM EML, PIN, 1.2-11.3GB
Na zalogi: 148 pcs
Prenesi: FTLX3671MTC36.pdf
RFQ
TSD-S6KH1-A1G
TSD-S6KH1-A1G
Proizvajalci: Formerica Optoelectronics Inc.
Opis: SFP, 4.25GBPS -20 85DEGC, 1X, 2X
Na zalogi: 2877 pcs
Prenesi: TSD-S6KH1-A1G.pdf
RFQ
FTLX3813M330
FTLX3813M330
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Na zalogi: 4705 pcs
Prenesi: FTLX3813M330.pdf
RFQ
FWLF-1631-21
FWLF-1631-21
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM SFP
Na zalogi: 4745 pcs
Prenesi: FWLF-1631-21.pdf
RFQ
FWLF1524P2V57
FWLF1524P2V57
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX CWDM 1571NM ORANGE 8CH SFP
Na zalogi: 227 pcs
Prenesi: FWLF1524P2V57.pdf
RFQ
SI5041-D-GM
SI5041-D-GM
Proizvajalci: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis: IC TXRX XFP 10GBPS DUAL
Na zalogi: 5007 pcs
Prenesi:
RFQ
FTLX3971MTC23
FTLX3971MTC23
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM XFP
Na zalogi: 122 pcs
Prenesi:
RFQ
AFBR-709ASMZ
AFBR-709ASMZ
Proizvajalci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: TRANSCEIVER
Na zalogi: 1946 pcs
Prenesi: AFBR-709ASMZ.pdf
RFQ
FTLX2471DC027
FTLX2471DC027
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX CWDM 1310NM DFB SFP+
Na zalogi: 350 pcs
Prenesi: FTLX2471DC027.pdf
RFQ
TBS-S1AA1-G11
TBS-S1AA1-G11
Proizvajalci: Formerica Optoelectronics Inc.
Opis: SFP, 100BASE, BIDI, 1310/1550NM,
Na zalogi: 1191 pcs
Prenesi: TBS-S1AA1-G11.pdf
RFQ
FTLX3815M339
FTLX3815M339
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM 100GHZ APD XFP
Na zalogi: 64 pcs
Prenesi: FTLX3815M339.pdf
RFQ
FTLX3815M326
FTLX3815M326
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM 100GHZ APD XFP
Na zalogi: 62 pcs
Prenesi: FTLX3815M326.pdf
RFQ
FWLF1634RL22
FWLF1634RL22
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM 4GBPS APD SFP
Na zalogi: 111 pcs
Prenesi: FWLF1634RL22.pdf
RFQ
FWLF163259
FWLF163259
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Na zalogi: 166 pcs
Prenesi: FWLF163259.pdf
RFQ
ABCU-5730ARZ
ABCU-5730ARZ
Proizvajalci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
Na zalogi: 2516 pcs
Prenesi: ABCU-5730ARZ.pdf
RFQ
FTL410QD4C
FTL410QD4C
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: FIBER OPTIC TRANSCEIVER QSFP GEN
Na zalogi: 375 pcs
Prenesi: FTL410QD4C.pdf
RFQ
FTLX3612M320
FTLX3612M320
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na zalogi: 3989 pcs
Prenesi: FTLX3612M320.pdf
RFQ
FTL410QE4C
FTL410QE4C
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: FIBER OPTIC TRANSCEIVER QSFP GEN
Na zalogi: 583 pcs
Prenesi: FTL410QE4C.pdf
RFQ
HFCT-5208M
HFCT-5208M
Proizvajalci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX 1X9 622MBIT/S SONET/SDH ATM
Na zalogi: 4835 pcs
Prenesi: HFCT-5208M.pdf
RFQ
HFBR-5963LZ
HFBR-5963LZ
Proizvajalci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
Na zalogi: 2599 pcs
Prenesi: HFBR-5963LZ.pdf
RFQ
GO2952-39CH
GO2952-39CH
Proizvajalci: Semtech
Opis: TRANSCEIVER
Na zalogi: 447 pcs
Prenesi:
RFQ
AFCT-5179AZ
AFCT-5179AZ
Proizvajalci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: TXRX 125MBD DUPLEX BLACK SC 1X9
Na zalogi: 2127 pcs
Prenesi: AFCT-5179AZ.pdf
RFQ
HOD2294-111/EBA
HOD2294-111/EBA
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: INFRARED PRODUCTS SINGLE FIBER
Na zalogi: 4658 pcs
Prenesi:
RFQ
AFCT-5715LZ
AFCT-5715LZ
Proizvajalci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
Na zalogi: 2757 pcs
Prenesi: AFCT-5715LZ.pdf
RFQ
FTEN2116P1NUN
FTEN2116P1NUN
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: MOD TXRX PLUGGABLE 1490NM 1.25GB
Na zalogi: 5867 pcs
Prenesi:
RFQ
FWLF163223
FWLF163223
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Na zalogi: 167 pcs
Prenesi: FWLF163223.pdf
RFQ
TRX10GVP2010C2
TRX10GVP2010C2
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: TXRX OPT SFP+ SR 10GB/S 850NM
Na zalogi: 5932 pcs
Prenesi: TRX10GVP2010C2.pdf
RFQ
FWLF1632R30
FWLF1632R30
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Na zalogi: 5761 pcs
Prenesi: FWLF1632R30.pdf
RFQ
FTLX3815M331
FTLX3815M331
Proizvajalci: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM 100GHZ APD XFP
Na zalogi: 63 pcs
Prenesi: FTLX3815M331.pdf
RFQ
2,113 related products