MS3101F24-28P
Amphenol Industrial OperationsAmphenol Industrial Operations
Amphenol Industrial Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3101F24-28P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT 24POS FREE HNG W/PINS
Podatkovni listi: 1.MS3101F24-28P.pdf2.MS3101F24-28P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3101F24-28P
Številka dela MS3101F24-28P Proizvajalec Amphenol Industrial Operations
Opis CONN RCPT 24POS FREE HNG W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2327 pcs Podatkovni list 1.MS3101F24-28P.pdf2.MS3101F24-28P.pdf
Napetost - ocenjena 200VAC, 250VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Solder Cup Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-5015
RoHS Status Bulk Druga imena MS3101F24-28P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 24
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3101F24-28P
Velik premer dobavljen 24-28 Lastnosti Strain Relief
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Opis CONN RCPT 24POS FREE HNG W/PINS
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Silver
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3101F24-28PY
MS3101F24-28PY
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Na zalogi: 4802 pcs
Prenesi: MS3101F24-28PY.pdf
RFQ
MS3101F24-22SY
MS3101F24-22SY
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Na zalogi: 2119 pcs
Prenesi: MS3101F24-22SY.pdf
RFQ
MS3101F24-28S
MS3101F24-28S
Opis: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Prenesi: MS3101F24-28S.pdf
MS3101F24-28P
MS3101F24-28P
Prenesi: MS3101F24-28P.pdf
MS3101F24-28PW
MS3101F24-28PW
Prenesi: MS3101F24-28PW.pdf
MS3101F24-22SX
MS3101F24-22SX
Prenesi: MS3101F24-22SX.pdf
MS3101F24-28PX
MS3101F24-28PX
Prenesi: MS3101F24-28PX.pdf
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Prenesi: MS3101F24-27S.pdf
MS3101F24-22SW
MS3101F24-22SW
Prenesi: MS3101F24-22SW.pdf
MS3101F24-28PF187
MS3101F24-28PF187
Prenesi: MS3101F24-28PF187.pdf