MS3124F14-12PW
Amphenol Industrial OperationsAmphenol Industrial Operations
Amphenol Industrial Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3124F14-12PW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT 12POS JAM NUT PIN
Podatkovni listi: 1.MS3124F14-12PW.pdf2.MS3124F14-12PW.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3124F14-12PW
Številka dela MS3124F14-12PW Proizvajalec Amphenol Industrial Operations
Opis CONN RCPT 12POS JAM NUT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1336 pcs Podatkovni list 1.MS3124F14-12PW.pdf2.MS3124F14-12PW.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3124F14-12PW
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 12
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3124F14-12PW
Velik premer dobavljen 14-12 Lastnosti Strain Relief
Razširjen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 12POS JAM NUT PIN
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material W Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3124F14-15S
MS3124F14-15S
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP