3613C101K
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
3613C101K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3613C101K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.3613C101K.pdf2.3613C101K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3613C101K
Številka dela 3613C101K Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 283562 pcs Podatkovni list 1.3613C101K.pdf2.3613C101K.pdf
Napetost - razčlenitev 1812 Uporaba Unshielded
Tip - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija 3613C, Sigma Inductors RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija 1812 (4532 Metric)
Druga imena 1624094-2
1624094-2-ND
A102544TR
delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Številka izdelka proizvajalca 3613C101K
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Vrsta strojne opreme 100µH
Frekvenca - preskus 8MHz Frekvenca - Samozadostna 8 Ohm Max
Razširjen opis 100µH Unshielded Inductor 110mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Premer - ramena 40 @ 796kHz Opis FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Čas zamude 796kHz DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 110mA Tok - nasičenost Ferrite