36501E13NJTDG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
36501E13NJTDG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 36501E13NJTDG
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka FIXED IND 13NH 440MA 210 MOHM
Podatkovni listi: 1.36501E13NJTDG.pdf2.36501E13NJTDG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 36501E13NJTDG
Številka dela 36501E13NJTDG Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis FIXED IND 13NH 440MA 210 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 339881 pcs Podatkovni list 1.36501E13NJTDG.pdf2.36501E13NJTDG.pdf
Napetost - razčlenitev 0402 (1005 Metric) Uporaba Unshielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija 3650, Sigma Inductors RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija Nonstandard
Druga imena 4-1624112-3
A103702TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Številka izdelka proizvajalca 36501E13NJTDG
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Vrsta strojne opreme 13nH
Frekvenca - preskus 3.45GHz Frekvenca - Samozadostna 210 mOhm Max
Razširjen opis 13nH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 210 mOhm Max Nonstandard ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Premer - ramena 24 @ 250MHz Opis FIXED IND 13NH 440MA 210 MOHM
Čas zamude 250MHz DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost -