CIRHSE06T40A35PCNF80M32V0
TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
CIRHSE06T40A35PCNF80M32V0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIRHSE06T40A35PCNF80M32V0
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 35POS STR
Podatkovni listi: CIRHSE06T40A35PCNF80M32V0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIRHSE06T40A35PCNF80M32V0
Številka dela CIRHSE06T40A35PCNF80M32V0 Proizvajalec TE Connectivity AMP Connectors
Opis CONN PLUG HSG MALE 35POS STR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1735 pcs Podatkovni list CIRHSE06T40A35PCNF80M32V0.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija CIRH RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Black Druga imena A124291
Y5015-000000100031
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 35
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CIRHSE06T40A35PCNF80M32V0 Velik premer dobavljen 40-A35
Vstavi material Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt Vključuje -
Lastnosti Coupling Nut Razširjen opis 35 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Opis CONN PLUG HSG MALE 35POS STR Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Material spenjanja oreškov, plating 2.913" (74.00mm) Premer spojne gredi Zinc Cobalt