CPF-A-0805B27RE
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
CPF-A-0805B27RE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPF-A-0805B27RE
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 27 OHM 0.1% 1/10W 0805
Podatkovni listi: CPF-A-0805B27RE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPF-A-0805B27RE
Številka dela CPF-A-0805B27RE Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES SMD 27 OHM 0.1% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 747570 pcs Podatkovni list CPF-A-0805B27RE.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CPF-A, Neohm
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena 2176238-9
2176238-9-ND
A124048TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CPF-A-0805B27RE Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 27 Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 27 OHM 0.1% 1/10W 0805 Premaz, tip ohišja Thin Film