CRGH0603F4K7
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRGH0603F4K7
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 4.7K OHM 1% 1/5W 0603
Podatkovni listi: CRGH0603F4K7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRGH0603F4K7
Številka dela CRGH0603F4K7 Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES SMD 4.7K OHM 1% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4345832 pcs Podatkovni list CRGH0603F4K7.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.2W, 1/5W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CRGH, Neohm
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena 1-2176177-9 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CRGH0603F4K7 Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 4.7k Ohm ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 4.7K OHM 1% 1/5W 0603 Premaz, tip ohišja Thick Film
Bandwidth 4.7k
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRGH0603F4K75
CRGH0603F4K75
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES SMD 4.75K OHM 1% 1/5W 0603