CRGH2512F90K9
pregled izdelka
Številka dela: CRGH2512F90K9
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 90.9K OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: CRGH2512F90K9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRGH2512F90K9
Številka dela CRGH2512F90K9 Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES SMD 90.9K OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 441156 pcs Podatkovni list CRGH2512F90K9.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 2W
Napetost - razčlenitev 2512 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija CRGH, Neohm
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Druga imena 8-1879526-4
8-1879526-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CRGH2512F90K9 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 90.9k Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 90.9K OHM 1% 2W 2512 Premaz, tip ohišja Thick Film