H86K49DZA
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
H86K49DZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H86K49DZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 6.49K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H86K49DZA.pdf2.H86K49DZA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H86K49DZA
Številka dela H86K49DZA Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES 6.49K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141431 pcs Podatkovni list 1.H86K49DZA.pdf2.H86K49DZA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm) Serija Holco, Holsworthy
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
Druga imena 3-1879655-7
3-1879655-7-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Številka izdelka proizvajalca H86K49DZA Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding FIFO's 2
Razširjen opis 6.49k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5%
Opis RES 6.49K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Premaz, tip ohišja Metal Film