RN73C1J787RBTG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73C1J787RBTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN73C1J787RBTG
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 787 OHM 0.1% 1/16W 0603
Podatkovni listi: 1.RN73C1J787RBTG.pdf2.RN73C1J787RBTG.pdf3.RN73C1J787RBTG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN73C1J787RBTG
Številka dela RN73C1J787RBTG Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES SMD 787 OHM 0.1% 1/16W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.063W, 1/16W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±10ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RN73, Holsworthy
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena 6-1614354-0
6-1614354-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RN73C1J787RBTG Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 787 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 787 OHM 0.1% 1/16W 0603 Premaz, tip ohišja Thin Film