ROX3SJ82R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX3SJ82R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX3SJ82R
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 82.0 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ROX3SJ82R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX3SJ82R
Številka dela ROX3SJ82R Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 82.0 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 743840 pcs Podatkovni list ROX3SJ82R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 82 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena A131590CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 82 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film