RP73D1J75RBTG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP73D1J75RBTG
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 75 OHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: RP73D1J75RBTG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP73D1J75RBTG
Številka dela RP73D1J75RBTG Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES SMD 75 OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79882 pcs Podatkovni list RP73D1J75RBTG.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±15ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RP73, Holsworthy
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena 1-1879744-7 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RP73D1J75RBTG Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 75 Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 75 OHM 0.1% 1/10W 0603 Premaz, tip ohišja Thin Film