RP73D2B7K32BTD
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RP73D2B7K32BTD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP73D2B7K32BTD
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RP73D2B7K32BTD.pdf2.RP73D2B7K32BTD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP73D2B7K32BTD
Številka dela RP73D2B7K32BTD Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 295790 pcs Podatkovni list 1.RP73D2B7K32BTD.pdf2.RP73D2B7K32BTD.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±15ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serija RP73, Holsworthy
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena 3-1879261-0
3-1879261-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RP73D2B7K32BTD Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 7.32k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/4W 1206 Premaz, tip ohišja Thin Film
Bandwidth 7.32k
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP73D2B7K32BTDF
RP73D2B7K32BTDF
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/4W 1206