LM2574N-012
ON SemiconductorON Semiconductor
ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2574N-012
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG MULT CONFIG INV 12V 8DIP
Podatkovni listi: LM2574N-012.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LM2574N-012
Številka dela LM2574N-012 Proizvajalec ON Semiconductor
Opis IC REG MULT CONFIG INV 12V 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4792 pcs Podatkovni list LM2574N-012.pdf
Napetost - zagon Buck, Boost, Buck-Boost Voltage - Output (Max) 12V
Napetost - Vhod (maks.) 40V Voltage - Dropout (tipičen) 4.75V
Napetost - razčlenitev 8-PDIP Serija -
RoHS Status Tube Topologija regulatorja 500mA
Polarizacija 8-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija 1 Izhod Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število DAC-jev 52kHz
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca LM2574N-012
Razširjen opis Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm) Opis IC REG MULT CONFIG INV 12V 8DIP