CIR06CF24A-28SF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR06CF24A-28SF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 28POS STRGHT SKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CIR06CF24A-28SF80
Številka dela CIR06CF24A-28SF80 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 28POS STRGHT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5198 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 200VAC, 250VDC Atributi atributov Environment Proof
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Status Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 28 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Številka izdelka proizvajalca CIR06CF24A-28SF80 Velik premer dobavljen 24-A28
Lastnosti Cable Clamp Razširjen opis 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Opis CONN PLUG 28POS STRGHT SKT Trenutna ocena 13A