KPT6E22-36PDN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KPT6E22-36PDN
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 36POS INLINE PIN
Podatkovni listi: KPT6E22-36PDN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KPT6E22-36PDN
Številka dela KPT6E22-36PDN Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 36POS INLINE PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5489 pcs Podatkovni list KPT6E22-36PDN.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Solder Cup Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Status Bulk Druga imena KPT6E2236PDN
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 36
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Številka izdelka proizvajalca KPT6E22-36PDN
Velik premer dobavljen 22-36 Lastnosti Shrink Boot Adapter
Razširjen opis 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Opis CONN PLUG 36POS INLINE PIN
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock