15380-10SG-321
Conxall/SwitchcraftConxall/Switchcraft
Conxall/Switchcraft
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15380-10SG-321
Proizvajalec / znamka: Conxall / Switchcraft
Opis izdelka CONN RCPT 10POS INLINE SKT
Podatkovni listi: 1.15380-10SG-321.pdf2.15380-10SG-321.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15380-10SG-321
Številka dela 15380-10SG-321 Proizvajalec Conxall/Switchcraft
Opis CONN RCPT 10POS INLINE SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6939 pcs Podatkovni list 1.15380-10SG-321.pdf2.15380-10SG-321.pdf
Napetost - ocenjena 600V Atributi atributov Weathertight
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Nylon
Material školjke, Dokončaj - Serija Maxi-Con-X®
RoHS Status Bulk delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 15380-10SG-321 Velik premer dobavljen -
Lastnosti Backshell, Cable Clamp Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT 10POS INLINE SKT Trenutna ocena -
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Kontaktni material Keyed
Stopite v stik s finišno debelino Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1538
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: HOOK KIT, 1-1/2 - 2" EMT