24282-31SG-3ES
Conxall/SwitchcraftConxall/Switchcraft
Conxall/Switchcraft
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 24282-31SG-3ES
Proizvajalec / znamka: Conxall / Switchcraft
Opis izdelka CONN RCPT 31POS PNL MNT SKT
Podatkovni listi: 1.24282-31SG-3ES.pdf2.24282-31SG-3ES.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 24282-31SG-3ES
Številka dela 24282-31SG-3ES Proizvajalec Conxall/Switchcraft
Opis CONN RCPT 31POS PNL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2572 pcs Podatkovni list 1.24282-31SG-3ES.pdf2.24282-31SG-3ES.pdf
Napetost - ocenjena 600V Atributi atributov Weathertight
Prekinitev Solder Cup Shell Size - Vstavi (Convert From) Nylon
Material školjke, Dokončaj - Serija Mega-Con-X®
RoHS Status Bulk delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število pozicij 31 Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut, Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 24282-31SG-3ES Velik premer dobavljen -
Lastnosti - Razširjen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Opis CONN RCPT 31POS PNL MNT SKT Trenutna ocena -