168332K400C-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
168332K400C-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 168332K400C-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: 168332K400C-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 168332K400C-F
Številka dela 168332K400C-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Opis CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177942 pcs Podatkovni list 168332K400C-F.pdf
Voltage Rating - DC 200V Toleranca 3300pF
Prekinitev PC Pins Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm)
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serija 168
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Polarizacija Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Številka izdelka proizvajalca 168332K400C-F
Lifetime @ Temp. - Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Lastnosti - Razširjen opis 3300pF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Dielektrični premer Polyester, Metallized
Opis CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD Tok - puščanje 400V