G125-MH12005L3P
Harwin Inc.Harwin Inc.
G125-MH12005L3P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G125-MH12005L3P
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS
Podatkovni listi: 1.G125-MH12005L3P.pdf2.G125-MH12005L3P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G125-MH12005L3P
Številka dela G125-MH12005L3P Proizvajalec Harwin Inc.
Opis CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10547 pcs Podatkovni list 1.G125-MH12005L3P.pdf2.G125-MH12005L3P.pdf
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.049" (1.25mm) Serija Gecko
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded RoHS Status Cut Strip
Druga imena 952-2707 Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca G125-MH12005L3P
Lastnosti Solder Retention Razširjen opis 20 Positions Header Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Gold
Opis CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS Tok - Max / Contact Latch Lock
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.049" (1.25mm)