M22-2011505
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M22-2011505
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 15 SIL VERT PIN HDR
Podatkovni listi: 1.M22-2011505.pdf2.M22-2011505.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M22-2011505
Številka dela M22-2011505 Proizvajalec Harwin Inc.
Opis 15 SIL VERT PIN HDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143834 pcs Podatkovni list 1.M22-2011505.pdf2.M22-2011505.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.079" (2.00mm)
Zaključek ščita Square Serija M22
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.134" (3.40mm) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število pozicij 15
Število stikov - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca M22-2011505
Dolžina - objava (parjenje) 5.9mm, 8.6mm Izolacijski material -
Višina izolacije 0.331" (8.40mm) Lastnosti -
Razširjen opis 15 Positions Header, Cuttable Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold Opis 15 SIL VERT PIN HDR
Trenutna ocena 1A per Contact Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post Polyamide (PA6T), Nylon 6T Končna debelina - parjenje Gold
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje 0.059" (1.50mm)