M300-FV3064500
Harwin Inc.Harwin Inc.
M300-FV3064500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M300-FV3064500
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CONN FEM HDR 3MM VERT PCB 6POS
Podatkovni listi: 1.M300-FV3064500.pdf2.M300-FV3064500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M300-FV3064500
Številka dela M300-FV3064500 Proizvajalec Harwin Inc.
Opis CONN FEM HDR 3MM VERT PCB 6POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14199 pcs Podatkovni list 1.M300-FV3064500.pdf2.M300-FV3064500.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Beryllium Copper Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Smerno usmerjanje Female Socket, Power Oklepanje 0.118" (3.00mm)
Zaključek ščita Circular Serija M300
RoHS Status Tube Ripple Current - nizka frekvenca Automotive, General Purpose, Telecommunications
Pitch - Connector 600V Skupna dolžina kontakta 0.126" (3.20mm)
Druga imena 952-2525-5 delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število vrstic 2 Število pozicij 6
Število stikov - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca M300-FV3064500 Dolžina - objava (parjenje) 8.9mm, 13.8mm
Izolacijski material - Lastnosti Mating Flange
Razširjen opis 6 Position Receptacle Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold Opis CONN FEM HDR 3MM VERT PCB 6POS
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact -
Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled
Končna debelina - parjenje Gold Stopite v stik - konec 12µin (0.30µm)
Stik s koncem - parjenje 0.256" (6.50mm) Vrsta priključka Receptacle
Dejanski premer Green
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M300-BT
M300-BT
Proizvajalci: Cannon
Opis: TOOLS
Na zalogi: 116 pcs
Prenesi:
RFQ
M300-2250396F2
M300-2250396F2
Proizvajalci: Harwin
Opis: CONN RECEPT 3MM 3POS
Na zalogi: 29307 pcs
Prenesi: M300-2250396F2.pdf
RFQ
M3000XBARB
M3000XBARB
Proizvajalci: Cantherm
Opis: THERMOSTAT CTRL 0 DEG C NO 5A