M50-4801345
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M50-4801345
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CONN HDR 1.27MM R/A AU 26POS
Podatkovni listi: 1.M50-4801345.pdf2.M50-4801345.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1054 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M50-4801345
Številka dela M50-4801345 Proizvajalec Harwin Inc.
Opis CONN HDR 1.27MM R/A AU 26POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87732 pcs Podatkovni list 1.M50-4801345.pdf2.M50-4801345.pdf
Prekinitev Solder Serija Archer M50
RoHS Status Tube Število vrstic 2
Število pozicij 26 Število vodnikov 0.050" (1.27mm)
Tip montaže Through Hole, Right Angle Višina kalupa nad ploščo -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca M50-4801345 Lastnosti -
Razširjen opis 26 Position Header BTB Connector Gold 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Opis CONN HDR 1.27MM R/A AU 26POS
Obrnite se na dolžino parjenja 0.222" (5.65mm) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Shrouded Barva Black
Kabelska višina - Premer kabla -
Vrsta adapterja 0.050" (1.27mm)