BSC093N04LSGATMA1
Infineon TechnologiesInfineon Technologies
BSC093N04LSGATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSC093N04LSGATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 40V 49A TDSON-8
Podatkovni listi: BSC093N04LSGATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSC093N04LSGATMA1
Številka dela BSC093N04LSGATMA1 Proizvajalec Infineon Technologies
Opis MOSFET N-CH 40V 49A TDSON-8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 215550 pcs Podatkovni list BSC093N04LSGATMA1.pdf
Napetost - preskus 1900pF @ 20V Napetost - razčlenitev PG-TDSON-8
Vgs (th) (Max) @ Id 9.3 mOhm @ 40A, 10V Vgs (Max) 4.5V, 10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Serija OptiMOS™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Rds On (Max) @ Id, Vgs 13A (Ta), 49A (Tc)
Polarizacija 8-PowerTDFN Druga imena BSC093N04LS G
BSC093N04LS G-ND
BSC093N04LS GTR
BSC093N04LS GTR-ND
BSC093N04LSG
SP000387929
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BSC093N04LSGATMA1 Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 24nC @ 10V
Vrsta IGBT ±20V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 2V @ 14µA
Funkcija FET N-Channel Razširjen opis N-Channel 40V 13A (Ta), 49A (Tc) 2.5W (Ta), 35W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) - Opis MOSFET N-CH 40V 49A TDSON-8
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40V Capacitance Ratio 2.5W (Ta), 35W (Tc)