IRL60S216
Infineon TechnologiesInfineon Technologies
IRL60S216 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRL60S216
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 195A
Podatkovni listi: IRL60S216.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRL60S216
Številka dela IRL60S216 Proizvajalec Infineon Technologies
Opis MOSFET N-CH 60V 195A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20972 pcs Podatkovni list IRL60S216.pdf
Napetost - preskus 15330pF @ 25V Napetost - razčlenitev D2PAK
Vgs (th) (Max) @ Id 1.95 mOhm @ 100A, 10V Vgs (Max) 4.5V, 10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Serija HEXFET®, StrongIRFET™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Rds On (Max) @ Id, Vgs 195A (Tc)
Polarizacija TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena IRL60S216TR
SP001573906
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Številka izdelka proizvajalca IRL60S216 Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 255nC @ 4.5V
Vrsta IGBT ±20V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 2.4V @ 250µA
Funkcija FET N-Channel Razširjen opis N-Channel 60V 195A (Tc) 375W (Tc) Surface Mount D2PAK
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) - Opis MOSFET N-CH 60V 195A
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 60V Capacitance Ratio 375W (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRL620
IRL620
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: MOSFET N-CH 200V 5.2A TO-220AB