IRPP3624-12A
Infineon TechnologiesInfineon Technologies
IRPP3624-12A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRPP3624-12A
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka KIT REF DES 12A 1PH SYNC BUCK
Podatkovni listi: 1.IRPP3624-12A.pdf2.IRPP3624-12A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRPP3624-12A
Številka dela IRPP3624-12A Proizvajalec Infineon Technologies
Opis KIT REF DES 12A 1PH SYNC BUCK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5401 pcs Podatkovni list 1.IRPP3624-12A.pdf2.IRPP3624-12A.pdf
Napetost - izhod - Napetost - Vhod 10.8 V ~ 13.2 V
Serija POWIR+™ Topologija regulatorja 12A