C0805F473M1RACTU
KEMETKEMET
C0805F473M1RACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805F473M1RACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Podatkovni listi: C0805F473M1RACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805F473M1RACTU
Številka dela C0805F473M1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 903410 pcs Podatkovni list C0805F473M1RACTU.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 0.047µF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FO-CAP RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Boardflex Sensitive Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805F473M1RAC
C0805F473M1RAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Številka izdelka proizvajalca C0805F473M1RACTU Vodilni stil 0.043" (1.10mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Open Mode
Stopnja napak - Razširjen opis 0.047µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805