0505J0501P50CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0505J0501P50CQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0505
Podatkovni listi: 0505J0501P50CQT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0505J0501P50CQT
Številka dela 0505J0501P50CQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149475 pcs Podatkovni list 0505J0501P50CQT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 1.5pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0505J0501P50CQT
Vodilni stil 0.050" (1.27mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 1.5pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF
Opis CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0505