0505J3000240KQT
pregled izdelka
Številka dela: 0505J3000240KQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 24PF 300V C0G/NP0 0505
Podatkovni listi: 0505J3000240KQT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0505J3000240KQT
Številka dela 0505J3000240KQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 24PF 300V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123083 pcs Podatkovni list 0505J3000240KQT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 300V
Toleranca 24pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0505J3000240KQT
Vodilni stil 0.050" (1.27mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 24pF ±10% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 24PF 300V C0G/NP0 0505