0603J2000300KUT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603J2000300KUT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 0603J2000300KUT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603J2000300KUT
Številka dela 0603J2000300KUT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217584 pcs Podatkovni list 0603J2000300KUT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 200V
Toleranca 30pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency Ocene -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0603J2000300KUT
Vodilni stil 0.031" (0.80mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Stopnja napak -
Razširjen opis 30pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0603