0603Y0500150KFR
pregled izdelka
Številka dela: 0603Y0500150KFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 0603Y0500150KFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603Y0500150KFR
Številka dela 0603Y0500150KFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340767 pcs Podatkovni list 0603Y0500150KFR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 15pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive Ocene -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0603Y0500150KFR
Vodilni stil 0.031" (0.80mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 15pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603