0805J0160271JXR
pregled izdelka
Številka dela: 0805J0160271JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 270PF 16V X7R 0805
Podatkovni listi: 0805J0160271JXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J0160271JXR
Številka dela 0805J0160271JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 497147 pcs Podatkovni list 0805J0160271JXR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 16V
Toleranca 270pF Debelina (maks.) X7R (2R1)
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0805J0160271JXR
Vodilni stil 0.051" (1.30mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable Stopnja napak -
Razširjen opis 270pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 270PF 16V X7R 0805