0805J2501P50DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805J2501P50DCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1.5PF 250V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 0805J2501P50DCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J2501P50DCR
Številka dela 0805J2501P50DCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.5PF 250V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 453748 pcs Podatkovni list 0805J2501P50DCR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 250V
Toleranca 1.5pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0805J2501P50DCR
Vodilni stil 0.051" (1.30mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable Stopnja napak -
Razširjen opis 1.5pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5pF
Opis CAP CER 1.5PF 250V C0G/NP0 0805