0805Y0500150FFT
pregled izdelka
Številka dela: 0805Y0500150FFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 0805Y0500150FFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805Y0500150FFT
Številka dela 0805Y0500150FFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96056 pcs Podatkovni list 0805Y0500150FFT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 15pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0805Y0500150FFT
Vodilni stil 0.051" (1.30mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 15pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0805