0805Y0638P20CFR
pregled izdelka
Številka dela: 0805Y0638P20CFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 8.2PF 63V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 0805Y0638P20CFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805Y0638P20CFR
Številka dela 0805Y0638P20CFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8.2PF 63V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183287 pcs Podatkovni list 0805Y0638P20CFR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 63V
Toleranca 8.2pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0805Y0638P20CFR
Vodilni stil 0.051" (1.30mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 8.2pF ±0.25pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF
Opis CAP CER 8.2PF 63V C0G/NP0 0805