0805Y1000562MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805Y1000562MXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0805
Podatkovni listi: 0805Y1000562MXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805Y1000562MXR
Številka dela 0805Y1000562MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 487019 pcs Podatkovni list 0805Y1000562MXR.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0805Y1000562MXR
Razširjen opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER 0805
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0805Y1000563JXT
0805Y1000563JXT
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 0.056UF 100V X7R 0805
Na zalogi: 173704 pcs
Prenesi: 0805Y1000563JXT.pdf
RFQ
0805Y1000562KXT
0805Y1000562KXT
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 5600PF 100V X7R 0805
Na zalogi: 310964 pcs
Prenesi: 0805Y1000562KXT.pdf
RFQ
0805Y1000562MXRE03
0805Y1000562MXRE03