1111J1K00221GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1111J1K00221GQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 220PF 1000V C0G/NP0 1111
Podatkovni listi: 1111J1K00221GQT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1111J1K00221GQT
Številka dela 1111J1K00221GQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 1000V C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48508 pcs Podatkovni list 1111J1K00221GQT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca 220pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1111J1K00221GQT
Vodilni stil 0.070" (1.78mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 220pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Opis CAP CER 220PF 1000V C0G/NP0 1111