1206J1K00270JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K00270JDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J1K00270JDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 27PF 1KV X7R 1206
Podatkovni listi: 1206J1K00270JDR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J1K00270JDR
Številka dela 1206J1K00270JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 27PF 1KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282120 pcs Podatkovni list 1206J1K00270JDR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca 27pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1206J1K00270JDR
Vodilni stil 0.063" (1.60mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 27pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 27PF 1KV X7R 1206