1206J2500271JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2500271JFR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J2500271JFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1206J2500271JFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J2500271JFR
Številka dela 1206J2500271JFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192180 pcs Podatkovni list 1206J2500271JFR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 250V
Toleranca 270pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive Ocene -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1206J2500271JFR
Vodilni stil 0.063" (1.60mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 270pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 1206