1206Y2500153KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y2500153KXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1206
Podatkovni listi: 1206Y2500153KXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y2500153KXR
Številka dela 1206Y2500153KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 267308 pcs Podatkovni list 1206Y2500153KXR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 250V
Toleranca 0.015µF Debelina (maks.) X7R (2R1)
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1206Y2500153KXR Vodilni stil 0.063" (1.60mm)
Višina - sedež (maks.) - Stopnja napak -
Razširjen opis 0.015µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%