1210J0160100KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J0160100KCT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1210
Podatkovni listi: 1210J0160100KCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J0160100KCT
Številka dela 1210J0160100KCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186770 pcs Podatkovni list 1210J0160100KCT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 16V
Toleranca 10pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1210J0160100KCT Vodilni stil 0.079" (2.00mm)
Višina - sedež (maks.) - Stopnja napak -
Razširjen opis 10pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%