1210Y0100122JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210Y0100122JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1210
Podatkovni listi: 1210Y0100122JXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210Y0100122JXR
Številka dela 1210Y0100122JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124100 pcs Podatkovni list 1210Y0100122JXR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 10V
Toleranca 1200pF Debelina (maks.) X7R (2R1)
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1210Y0100122JXR Vodilni stil 0.079" (2.00mm)
Višina - sedež (maks.) - Stopnja napak -
Razširjen opis 1200pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%