1210Y1K00102FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210Y1K00102FFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1210Y1K00102FFR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210Y1K00102FFR
Številka dela 1210Y1K00102FFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46353 pcs Podatkovni list 1210Y1K00102FFR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca 1000pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive Ocene -
Polarizacija 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1210Y1K00102FFR
Vodilni stil 0.079" (2.00mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 1000pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1210