1210Y1K00270KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210Y1K00270KCT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1210
Podatkovni listi: 1210Y1K00270KCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210Y1K00270KCT
Številka dela 1210Y1K00270KCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204098 pcs Podatkovni list 1210Y1K00270KCT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca 27pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1210Y1K00270KCT Vodilni stil 0.079" (2.00mm)
Višina - sedež (maks.) - Stopnja napak -
Razširjen opis 27pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%