1808J0250391JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J0250391JDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 25V X7R 1808
Podatkovni listi: 1808J0250391JDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J0250391JDT
Številka dela 1808J0250391JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 25V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141719 pcs Podatkovni list 1808J0250391JDT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 25V
Toleranca 390pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - RoHS Status -
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1808J0250391JDT
Vodilni stil 0.079" (2.00mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 390pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 390PF 25V X7R 1808