1808J0500560JFR
pregled izdelka
Številka dela: 1808J0500560JFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 1808
Podatkovni listi: 1808J0500560JFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J0500560JFR
Številka dela 1808J0500560JFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137725 pcs Podatkovni list 1808J0500560JFR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 56pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - RoHS Status -
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive Ocene -
Polarizacija 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1808J0500560JFR
Vodilni stil 0.079" (2.00mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 56pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 1808