1812J4K00821KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J4K00821KXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1812
Podatkovni listi: 1812J4K00821KXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J4K00821KXT
Številka dela 1812J4K00821KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95200 pcs Podatkovni list 1812J4K00821KXT.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1812J4K00821KXT
Razširjen opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER 1812
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812J4K00821MXT
1812J4K00821MXT
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 1812
Na zalogi: 91825 pcs
Prenesi: 1812J4K00821MXT.pdf
RFQ
1812J4K00820KCT
1812J4K00820KCT
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 1812
Na zalogi: 94477 pcs
Prenesi: 1812J4K00820KCT.pdf
RFQ
1812J4K00820JCT
1812J4K00820JCT
Prenesi: 1812J4K00820JCT.pdf
1812J4K00821JXR
1812J4K00821JXR
Opis: CAP CER 820PF 4KV X7R 1812
Prenesi: 1812J4K00821JXR.pdf
1812J5000100FCT
1812J5000100FCT
Opis: CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1812