1812J5000102FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J5000102FFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1812J5000102FFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J5000102FFR
Številka dela 1812J5000102FFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38049 pcs Podatkovni list 1812J5000102FFR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 500V
Toleranca 1000pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability Ocene -
Polarizacija 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1812J5000102FFR
Vodilni stil 0.098" (2.50mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Stopnja napak -
Razširjen opis 1000pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1812